Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty dla doktorantów

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Leszka Szafrańskiego - 30 października 2018

w dziedzinie nauk humanistycznych
w dyscyplinie bibliologia i informatologia
tytuł pracy: „Zarządzanie zasobami dokumentów elektronicznych w instytucjonalnych repozytoriach akademickich”


więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Leszka Szafrańskiego - 30 października 2018

JAGIELLOŃSKIE CENTRUM ROZWOJU KOMPETENCJI

Przygotowujemy studentów do wejścia na rynek pracy

kursy językowe, warsztaty, wyjazdy studyjne
więcej o JAGIELLOŃSKIE CENTRUM ROZWOJU KOMPETENCJI

Komunikat z dnia 6 czerwca 2018 r.

Komunikat z dnia 6 czerwca 2018 r.

Samodzielni pracownicy naukowi Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego podzielają troskę środowiska akademickiego o stan nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce, wyrażoną między innymi w tezach i postulatach Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Jagiellońskiego skierowanych do Prezydenta, Rządu, Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 czerwca 2018 r. oraz proteście studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Komunikat z dnia 6 czerwca 2018 r.

Promocje doktorskie

Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie

Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

Dyżury Pani mgr Edyty Giżyckiej z Centrum Transferu Technologii CITTRU odbywać się będą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w każdą pierwszą środę miesiąca w okresie od marca do czerwca 2018 r., w godz. 11.00-13.00, w sali 0.202. Zachęcamy pracowników do korzystania z konsultacji.
więcej o Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERDYSCYPLINARNYCH DLA CUDZOZIEMCÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

Cykl nadprogramowych warsztatów interdyscyplinarnych, prowadzonych przez doktorantów, specjalistów nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych. Naszą intencją jest zapoznanie Państwa z wybranymi zagadnieniami, podniesienie kompetencji językowych oraz - mam nadzieję - lepsza integracja społeczno-kulturowa.

więcej o HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERDYSCYPLINARNYCH DLA CUDZOZIEMCÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Aplikacja mobilna smartUJ dla studentów i doktorantów

SmartUJ to aplikacja dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Możliwość otrzymywania spersonalizowanych wiadomości, baza przydatnych kontaktów, strefa studenta, zsynchronizowany kalendarz oraz dostęp do aktualności z życia uczelni.
więcej o Aplikacja mobilna smartUJ dla studentów i doktorantów

Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Decyzją nr 3 Dziekana Wydziału Zarządzania i komunikacji Społecznej UJ z dnia 25 października 2016 roku, wprowadzone zostały na Wydziale wewnętrzne procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
więcej o Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.