uj-popular-articles uj-popular-articles

Popularne wydarzenia

Świat oczami młodych badaczek i badaczy

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Świat oczami młodych badaczek i badaczy” odbyła się 21 i 22 października 2021. Konferencja adresowana była do Doktorantów (w tym uczestników szkół doktorskich) z polskich ośrodków badawczych, reprezentujących dziedziny humanistyczne oraz społeczne.
Liczba wyświetleń : 1042
Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.
Liczba wyświetleń : 409
Standing Conference on Organisational Symbolism: STRANGER Kraków, 4-6th July 2022

Theme: Stranger Strangeness and otherness have always accompanied people. Who is the stranger when he or she becomes one of us, what happens when he or she ceases to be the stranger? This call for papers encourages researchers who want to recognize, understand and tame the "stranger", foreign space, places and finally "foreign" organisations.
Liczba wyświetleń : 227
Badania w sektorze kultury. Dostępność.

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji poświęconej badaniom w sektorze kultury, która odbędzie się 17-18 listopada 2022 roku. Konferencja organizowana jest przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Badań Organizacji Kultury – IBOK.
Liczba wyświetleń : 139
VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Młodzi o Sporcie”

Trwa nabór tekstów do monografii i zgłoszeń do czynnego udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Młodzi o Sporcie" organizowanej przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ oraz Instytut Przedsiębiorczości UJ. Wydarzenie jest adresowane do pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są bariery rozwoju osobistego, organizacyjnego i sektorowego pojawiające się na rynku sportu.
Liczba wyświetleń : 89
Społeczność akademicka UJ gra na jubileuszowym 30. Finale WOŚP

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci pod hasłem "Przejrzyj na oczy".
Społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny wesprze charytatywną akcję.
Liczba wyświetleń : 89
Jubileusz Profesor Małgorzaty Bednarczyk oraz Instytutu Przedsiębiorczości

21 maja 2021 r. oficjalnie uczciliśmy Jubileusz 45-lecia pracy naukowej prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecie Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Liczba wyświetleń : 66
MLSS<sup>N</sup> 2022

MLSSN 2022

MLSSN 2022 to letnia szkoła oferująca wprowadzenie do wielu nowoczesnych tematów z zakresu uczenia maszynowego, widzenia komputerowego i neuronauki obliczeniowej. W wydarzeniu będą uczestniczyć uznani na całym świecie naukowcy, którzy z entuzjazmem będą rozmawiać o swoich badaniach. Celem organizatorów szkoły jest zapewnienie wyjątkowej okazji do uczenia się i nawiązywania kontaktu z czołowymi ekspertami w malowniczej scenerii historycznego miasta Krakowa.
Liczba wyświetleń : 65
XII International Conference TOURISM IN SOCIAL SCIENCES 2022

Cele Konferencji:
kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 11 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu epidemii COVID-19 na funkcjonowanie branży hotelarskiej; wymiana doświadczeń i wiedzy przedstawicieli nauki oraz biznesu w kontekście aktualnych trendów i zmian dotykających sektor turystyczny, ze szczególnym uwzględnieniem rynku hotelarskiego...
Liczba wyświetleń : 63
Tydzień Jakości Kształcenia 2022

Szanowni Państwo, z przyjemnością chcemy poinformować, że tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia UJ odbędzie się w dniach 21-25 marca 2022 roku. Tematem przewodnim dziewiątej edycji jest hasło: WSPARCIE – ZAANGAŻOWANIE – ROZWÓJ. Naprzeciw potrzebom osób kształcących się na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Liczba wyświetleń : 59